Fort 8 Służew

Fort 8 – nowe restauracje w zabytkowych koszarach – już wkrótce!

Marta Glinka 11 stycznia 2019

Już niedługo Warszawa wzbogaci się o Fort 8, nową przestrzeń w odrestaurowanych XIX-wiecznych koszarach na terenie historycznego Fortu VIII Służew. W zabytkowym kompleksie na styku Wilanowa, Mokotowa i Ursynowa powstaną pracownie, sklepy, biura branży kreatywnej, a także przestrzeń do organizowania wydarzeń kulturalnych. Dla przedsiębiorców szukających niebanalnego miejsca pod swoją działalność udostępniono prawie 2000 m2 powierzchni, z której znaczną część już wynajęto.

Nie zabraknie tam miejsc, które zainteresują warszawskich foodies – w kilku lokalach gastronomicznych będzie można zjeść śniadanie od wczesnych godzin rannych, w ciągu dnia wpaść na lunch, a wieczorem – na kolację. W kompleksie znajdzie się m.in. Garo Sushi z ofertą dla wegan i wegetarian, restauracja z kuchnią europejską czy kawiarnia z miejscem do pracy dla freelancerów. Wszystkie lokale będą miały sezonowe ogródki, a ich oferta będzie przyjazna dzieciom i czworonogom.

W Forcie 8 będzie można oderwać się od zgiełku miasta i spędzić czas w zabytkowym otoczeniu wśród zieleni. Tuż obok powstanie Ósmy Park z siłownią plenerową, stanowiskami do grilla, altanami, placem zabaw dla dzieci i ogródkami społecznymi. Nowe miejsce będzie sprzyjało spędzaniu wspólnie czasu w gronie znajomych,  rodziny, czy piknikowaniu.

Otwarcie kompleksu zaplanowano na połowę 2019 roku.

Więcej informacji: strona www, Facebook, Instagram

Partnerem artykułu jest Grupa Turret Development, inwestor Fort 8. Źródło zdjęć: materiały Fort 8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *