Fokim zaprasza na wyjątkową gratkę dla wszystkich fanów dobrego jedzenia. Od najbliższej niedzieli co tydzień, Marysia Przybyszewska będzie gościnnie serwować brunche w Fokim. Marysia współpracowała z takimi miejscami jak Sto900, Chłodna25, Bar Studio, Pewnego Razu Cafe, odbyła też staż w kopenhaskiej Nomie. Słynie w Warszawie ze swoich wegetariańskich śniadań. Ostatnio fascynuje się kuchnią azjatycką i takie właśnie brunche zaserwuje w Fokim w niedziele. W menu 23.10 znajdziemy m.in. tajski ryż smażony z marchewką, kalarepą + jajo sadzone i kolendra i dymka, banh xeo, czyli wietnamskie naleśniki z mąki ryżowej z kolendrą i mlekiem kokosowym, indonezyjskie racuchy z bananów i i kokosa.
KIEDY: Niedziele począwszy od 23 października, godz. 11:00 – 16:00
GDZIE: Fokim, Krucza 24/26, Warszawa
STRONA INTERNETOWA: Facebook
Tekst powstał przy współpracy z Grupą Warszawa







