Dziś rozpoczyna się 22 Henschke Festival. Misją festiwalu jest promowanie pozytywnego stylu życia, wegetarianizmu, veganizmu oraz polskiej muzyki alternatywnej. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w vege-wykładach, pokazach vege-gotowania i obejrzeć vege-filmy. Na festiwalu będą stoiska firm oraz restauracji związanych z wegetarianizmem, weganizmem i ekologią. Szczegółowy program festiwalu znaleźć można tutaj.
GDZIE: Centralny Dom Qultury, ul. Burakowska 12, Warszawa (koncerty) oraz Fort Skolnickiego, ul. Czarnieckiego 51, Warszawa (pokazy, degustacje …)
KIEDY: Sobota, 17.11 godz. 11:00 – Niedziela, 18.11 godz.18:00
BILETY: 25zł







