Cafe Baguette

Joanna Mróz 6 września 2012

Cafe Baguette to mała piekarnio – kawiarnia na Krakowskim Przedmieściu. W sezonie letnim wystawia kilka stolików na zewnątrz. Kupimy tu wszelkiego rodzaju wypieki – od chleba i bagietek, aż do ciast, croissantów i słodkich bułek. Możemy też wybrać tarty lub gotowe kanapki na różnym pieczywie. Do tego wypijemy kawę, herbatę, świeże soki i zimne napoje.
 

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 69, Warszawa

Godziny otwarcia: non stop

Telefon: brak informacji

Strona internetowa: Facebook Fanpage

Rodzaj kuchni: wypieki

Średnie ceny: 10-20zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Śródmieście

RECENZJE BLOGERÓW (6):

Froblog.pl by Foodie F (Czerwiec 2012)

Tastespotting (Czerwiec 2012)

Widelec i Nóż (Czerwiec 2012)

Minta Eats (Maj 2012)

Make love in the Kitchen (Kwiecień 2012)

Restaurantica.pl by Foodie R (Kwiecień 2012)

MEDIA INTERNETOWE I DRUKOWANE (1):

In your pocket (Maj 2012) – in English


Pokaż Warsaw Foodie na większej mapie

7 odpowiedzi na “Cafe Baguette”

 1. Pola napisał(a):

  To miejsce to kompletna pomyłka. Przede wszystkim pieczywo nie jest świeże tylko odgrzewane. Obsługa beznadziejna i nieuczciwa. Cena dżemu 2zł, Pani właścicielka zażądała 5 zł (zażądała bo to była pyskówka) a paragon dała na 10 zł za dwie bagietki (??????????????) zostaliśmy wpuszczeni z psem (rozumiem jeżeli lokal sobie tego nie życzy, ich sprawa, szanuje to,ale my zapytaliśmy) po czym Pani właścicielka podeszła w trakcie śniadania i zrobiła awanturę o małego psa pod stołem. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem a Pani właścicielce nauczyć się dobrych manier!

 2. Marta napisał(a):

  Ostatnio połamałam zęby na migdałowym croissancie za 9 zł! Dzbanki do herbaty wołają o pomstę do nieba, są okropnie brudne, mają wręcz czarne szyjki. Ja rozumiem, że ciężko się tam dostać i to wyczyścić, ale ludzie! To jest ohydne. I pani właścicielka, która wiecznie krzyczy na swoich pracowników.
  Byłam tam ostatnio, pracownica była ewidentnie nowa, skończyła jej się rolka w terminalu do kart, a pani właścicielka była akurat zajęta krzyczeniem na drugą dziewczynę, pomogłam tej pierwszej zmienić taśmę w terminalu, na co pani właścicielka spojrzała wściekle na pracownicę. A ja czułam się, jakbym zrobiła biednej dziewczynie krzywdę. Ręcę trzęsły jej się cały czas. Nie mogłam na to patrzeć, usiadłam w koncie, zjadłam co swoje i jak najszybciej wyszłam.
  Weszłam tam kilka razy, bo jest po drodze na uczelnię, ale dziewczyny za barem są terroryzowane, poza tym nie umieją robić kawy! Dostałam gorzkie espresso, a latte na wynos było tak mocno spienione, że mleko nie chciało się odkleić od ścianek od połowy kubka.
  A! I jeszcze pieczywo. 7 zł za kluchowaty ciemny chleb to jednak sporo.

  Nie polecam, unikajcie szerokim łukiem tego miejsca. Ceny nijak mają się do jakości.

 3. Julka napisał(a):

  Zgadzam się z przedmówcami. Brudno, ciasno, dziewczyny mają tyle pracy, że nie zdążają zbierać brudnych naczyń ze stołów.
  Francusko jest bardzo, ale krzyki na pracowników nie pomagają w budowaniu atmosfery miejsca.

  Nie polecam. A croissanty, czy te ciężkie migdałowe, czy zwyczajne są suche i przepieczone.
  Nie polecam.

 4. Kasia napisał(a):

  Strasznie tam jest!
  W obsłudze też chyba duża rotacja, bo w ogóle nie wiedzą, co sprzedają. Czekałam 5 min, ale trzy dziewczyny dogadają się, czy mają chleb żytni na zakwasie i który to jest (nie patrzyłam im na ręce, w domu okazało się, że i tak dały mi zły! Nie dość, że nie na zakwasie to w ogóle jakoś sztucznie napompowany)
  To była druga szansa dla Baguette, wcześniej kupowałam bagietkę i również była średnia ;/

 5. kasia napisał(a):

  a mi jedzenie smakowało, ale faktycznie obsługa KOSZMARNA, nie wiedza co i gdzie mają, kelnerka 3 razy pomyliła ciasto (3 razy przyniosła nam niewłaściwe do stolika), czekolada to pomyj z mleka+kakao, bita śmietala sie roztapia po minucie… jedzenie jest…drogiw!!! sernik wielkości karty do bankomatu chyba 10 lub 12-13zł!!! Czekolada 12 – chore ceny. Piękne miejsce, widok cudowny, ale wszystko kuleje :/

 6. Aga napisał(a):

  Jedzenie dobre. Pieczywo, ciastka i inne wypieki niczego sobie, nie można narzekać. Może bez rewelacji, ale ujdzie. Jednak zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami i omijam to miejsce szerokim łukiem. Obsługa tragiczna ! Naczynia skrajnie brudne i poobijane. Poza tym drogo…
  Nie podoba mi się też fakt, że przed samą kasa ustawiona jest pełna lada jedzenia, nad którą ciągle kursuję w jedną i w drugą pieniądze – zero higieny !
  Lokalizacja boska ! Szkoda miejsca….

 7. magda napisał(a):

  dla szukających pracy: OMIJAĆ!!!
  dla lubiących czysto zjeść: OMIJAĆ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *