Nowa indyjska restauracja otworzyła się miesiąc temu na Pradze Południe. Kalyan serwuje dania kuchni indyjskiej i nepalskiej. Szefem kuchni jest tu Raj, Nepalczyk od lat mieszkający w Polsce i specjalizujący się w kuchni indyjskiej. Poza kuchnią, restauracja oferuje także rozrywkę w postaci indyjskiego bilarda. W karcie znajdziemy startery wegetariańskie i mięsne, a wśród nich pakory i samosy. Wśród dań głównych podobnie propozycje wegetariańskie, dania z kurczaka, obowiązkowej baraniny i ryb. Do tego ryże, naany i oczywiście słynne indyjskie napoje jak mango lassi.
PRAKTYCZNE INFORMACJE:
Adres: Aleja Stanów Zjednoczonych 32, Warszawa
Godziny otwarcia: Pon – Niedz 12:00 – 22:00
Telefon: 22 404 92 39
Strona internetowa: Facebook Fanpage
Rodzaj kuchni: indyjska
Średnie ceny: 20-30zł
Klimat / Atmosfera: luźna
Dzielnica: Praga Południe
RECENZJE BLOGERÓW (1):
Froblog.pl by Foodie F (Wrzesień 2013)








4 odpowiedzi na “Kalyan”
Byłam tam i było to miłe zaskoczenie, bo okolica ani wnętrze nie zapowiadaly, że to będzie taa pyszna, aromatyczna uczta. Gorąco polecam wszystkim fanom kuchni indyjskiej i nie tylko.
Jem tutaj około 2 razy w tygodniu (Lunch do godz.16 jest za 16zł!) i jest naprawdę pysznie za każdym razem.
Ceny wyjątkowo przystępne jak na kuchnię indyjską i świetna obsługa.
a ja znalazłem kurczaka w mangolassi, i mnie bardzo brzuch bolał po jedzeniu z Kaylan. Są lepsze Hinduskie jadłodajnie w Warszawie.
przepyszne jedznko 🙂 gorąco polecam te kurczaki w migadałach… mmmmm…. palce lizać