8’My Kwadrat

Marta Glinka 10 stycznia 2014

8’My Kwadrat to nowe miejsce otwarte niedawno na granicy Saskiej Kępy i Gocławia na nowym Osiedlu Saska. Lokal jest dwupoziomowy, z antresolą na górze, na ścianach której planowane są wystawy atrystów. Właściciele pomyśleli też o najmłodszych przygotowując kącik z malowankami, konsolą do gier i przewijakiem. W menu znajdziemy zestawy śniadaniowe, lekkie przekąski, hummus w różnych odsłonach, sałatki,  kilka dań na ciepło np. krem z grillowanych papryk, zupa katalońska z warzywami i chorizo,  kacze udo confit, papardelle z kurczakiem oraz desery. Specjalnością miejsca są gofry serwowane w kilkunastu odsłonach na słodko i słono, np. z wędzoną kaczką, rukolą i konfiturą żurawinową. Można tu napić się również kawy, sypanej herbaty, piwa, drinka czy wina (60 gatunków wina w ofercie).

8 my kwadrat

źródło: mat. prasowe, autor: babirecki.pl

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres:  ul. Bora-Komorowskiego 56A, Warszawa

Telefon:  22 121 04 03

Godziny otwarcia:  codziennie 10:00-23:00

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: międzynarodowa

Średnie ceny: 10-30 zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Praga Południe

 


Pokaż Warsaw Foodie na większej mapie

4 odpowiedzi na “8’My Kwadrat”

  1. DDN napisał(a):

    Magdalena już odwiedziła ten lokal, jej wrażenia są dostępne pod:

    http://www.goodplacewarsaw.pl/restauracja/8my-kwadrat/

    Pozdrawiamy,
    Good Place Warsaw

  2. Agnieszka napisał(a):

    Fantastyczne klimatyczne miejsce, pyszne jedzonko , przemiła obsługa. Gorąco polecam !

  3. Irena napisał(a):

    Beznadziejne miejsce, na pewno tam nie wrócę.
    Weszłam do lokalu, było bardzo cicho, po dłuższym czasie włączono muzykę, która zagłuszała rozmowy. Oprócz moich znajomych były 3-4 osoby, Obsługa miła, choć natarczywa. Ale clou programu stanowił pijany naganiacz około czterdziestki, dobrze zaprzyjaźniony z obsługą. Żenujące, tak mi swoja bezczelnością podniósł ciśnienie, że musiałam opuścić ten przybytek. Serdecznie nie polecam!

  4. Ania napisał(a):

    Irenko po co kopiujesz i wklejaasz na wszystkich forach …? 🙂 smierdzi to troche:) przybliz dzien w ktorym bylas ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *