Bazar Olkuska

Marta Glinka 4 czerwca 2014

14 czerwca, przy Olkuskiej powstanie nowy bazar z jedzeniem – Bazar Olkuska. Przez sześć dni w tygodniu, w zrewitalizowanym budynku na Mokotowie  można będzie kupić pod jednym dachem produkty polskie, z różnych stron świata oraz wyroby ekologiczne. Będzie można zaopatrzyć się w różnorodne produkty takie jak warzywa, przetwory, ryby, wędliny, czy świeże kwiaty i książki. Organizatorzy nowej inicjatywy – Rolmex S.A.(właściciel m.in Winkolekcji), a także Paweł Zamojski (właściciel Burger Baru),  chcą tym samym ożywić ulicę Olkuską. Wśród stoisk które znajdą się w budynku, a także na placu za budynkiem będą m.in. Crazy Butcher, Indykpol, Tutto Bene, La Petite France, Damas, Happy Fish, Warzywniak Rozkosze czy Cukiernia Nanette.

Bazar Olkuska

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Olkuska 12, Warszawa

Godziny otwarcia: od 14 czerwca,  poniedziałek- piątek 8:00-19:00, sobota 7.30-16:00

Strona internetowa: Facebook

Telefon: 661 610 664

Jedna odpowiedź do “Bazar Olkuska”

  1. Zuzanna Majewski napisał(a):

    Trafiłam na bazar zupełnie przypadkowo,umówiony na lunch w pobliskiej restauracji szukałam parkingu, zapytałam miłego pana czy mogę zaparkować w podwórku bazaru – zaprosił.
    Lunch był poślenduro gatunku, czułam się w obowiązku odwiedzić bazarek,w końcu korzystałam z parkingu.
    Kochani, co znalazłam jest warte wielkich portali jedzenia. Stoiska, jedno za drugim,z absolutnie, nie do oparcia, pysznym jedzeniem w ogromnej gamie potrzeb kulinarne odżywczych. Sery wędliny, miesa, wina, owoce i warzywa, przetwory, importowane i krajowe, węgierskie bułgarskie włoskie, francuskie – ogromny wybór, świetna obsługa.
    Właściciele stoisk potrzebują dużo pomocy i poparcia żeby utrzymać ich przy życiu. Musze przyznać ze ceny są w górnej gra ich ale jakość – świetna. POLECAM KAŻDEMU KTO SZUKA ODMIANY OD CODZIENNEGO STYLU ZAOPATRZENIA W ŻYWNOŚĆ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *