Nocny Market - Ostatni Weekend na Głównym

perony dworca Warszawa Główna, ul. Towarowa 3 Wola, Warszawa

WYDARZENIE

12 - 14 Październik, 2018
Więcej szczegółów:

Ostatni Nocny Market na Głównym

Foodie Z 12 października 2018

Trzeci sezon Nocnego Marketu dobiega końca. W weekend od 12 do 14 października już naprawdę po raz ostatni będziemy żegnać go na peronach nieczynnego dworca Warszawa Główna, na który w przyszłym roku mają znów zawitać pociągi.

W ostatni weekend będzie można skosztować streetfoodowych dań między innymi kuchni meksykańskiej, wietnamskiej, koreańskiej, włoskiej, brazylijskiej, węgierskiej, tajskiej, francuskiej czy ukraińskiej. Będzie mięso z grilla, burgery, hot dogi, ale również ryby czy potrawy kuchni roślinnej. Organizatorzy zadeklarowali obecność około trzydziestu wystawców wśród których znaleźli się np. Mąka i Woda, Tel Aviv Urban Food, Grill Bastards, Saigonka, Brasil On The Plate, Taco Libre, Thaisty, Myri & Gustaw – Langosze oraz Melody – Naturalne Lody.

Dla spragnionych zabawy będzie muzyka i dobrze zaopatrzone bary. Weekend zapowiada się dosyć ciepły, ale na wypadek nocnego ochłodzenia organizatorzy przygotowali grzane wino i grzybki grzewcze.

Mamy nadzieję, że organizatorzy nie powiedzieli ostatniego słowa i trzymamy kciuki za czwarty sezon w jakiejś nowej lokalizacji.

Źródło grafiki: Facebook / strona wydarzenia Nocny Market ✦ Ostatni Weekend na Głównym

 

 

 

 

 

 

.