5 powodów by odwiedzić Konesera tej zimy

Marta Glinka 17 grudnia 2019

1. 15 restauracji, barów i kawiarni z daniami z różnych stron świata

W Koneserze czekają na Was liczne restauracje, kawiarnie i bary, w których skosztujecie aż 250 różnych potraw z różnych stron świata. Wśród dostępnych kuchni jest m.in. polska, meksykańska, indyjska, włoska, śródziemnomorska czy azjatycka. W poszczególnych restauracjach są też propozycje dla miłośników kuchni roślinnej.

2. Zimowe festiwale dla każdego

Koneserze zawsze coś się dzieje. Można tu zrobić zakupy na Świątecznym Jarmarku Rolnym, kupić biżuterię na święta, wziąć udział w zajęciach jogi, wernisażu sztuki, wieczorze z planszówkami, w rodzinnej grze świątecznej czy w Wielkiej uczcie Warszawskiej. Szczegółowe plany wydarzeń możecie sprawdzić z wyprzedzeniem na stronie www i na profilu na Facebooku.

3. Zakupy w stylu slow

Koneser to zakupy w stylu slow w licznych sklepach z modą autorską, luksusowymi alkoholami, wyposażeniem wnętrz, designerskimi meblami czy w galerii sztuki współczesnej… Jeśli szukacie czegoś niepowtarzalnego podczas świątecznych czy karnawałowych zakupów – zajrzyjcie do Konesera.

4. Sylwester w Koneserze na różne sposoby

Sylwester w Koneserze możecie spędzić na kilka różnych sposobów. Muzeum Polskiej Wódki zaprasza na sylwestrowe zwiedzanie połączone z degustacją, hotel Moxy – na imprezę w rytm szlagierów lat 80 i 90, Wuwu na Sylwestra w stylu retro, a Syreni Śpiew – na Sylwestra w klimatach okresu Prohibicji. Sylwestrową kolację można zjeść także w Koneser Grill, Zoni i Orzo.

5. Restauracje i bary otwarte w Święta

Konesera możecie odwiedzić również w Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i Święto Trzech Króli kiedy wiele restauracji i barów będzie dla Was otwartych i zaproponuje specjalne świąteczne dania. W Zoni zjecie zupę grzybową, tatara czy śledzia, w Koneser Grill czeka śledź z kwaśną śmietaną i sałatka jarzynowa, w Wuwu barszcz na zakwasie, bigos na dziczyźnie i pierogi z kapustą i grzybami. Orzo przygotowało wegetariańskie dania świąteczne. Tu znajdziecie pełną listę restauracji czynnych w Koneserze w Święta, Sylwestra i Nowy Rok wraz z godzinami otwarcia.

Więcej o  wydarzeniach, restauracjach i sklepach znajdziecie na stronie www i Facebooku Konesera.

Partnerem artykułu jest Centrum Praskie Koneser. Źródło zdjęć: Centrum Praskie Koneser.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *