Warsztat kulinarny online - koreańskie chapaguri z filmu Parasite

online

WYDARZENIE

19 Październik, 2020
Więcej szczegółów:

Warsztat kulinarny online – koreańskie chapaguri z filmu Parasite

Marta Glinka 18 października 2020

W poniedziałek, 19 października odbędzie się warsztat kulinarny online, podczas którego będziemy mogli poznać kuchnię koreańską i wraz z prowadzącym ugotować chapaguri – legendarne danie z nagrodzonego Oskarami koreańskiego filmu Parasite w reżyserii Bonga Joon-ho. Chapaguri to proste, sycące danie koreańskie na bazie makaronu będące połączeniem dwóch potraw instant: chapagetti (roślinny makaron w stylu spaghetti, z koreańską pastą z czarnej fasoli) oraz neoguri (grubszy makaron podobny do udon o intensywnym smaku owoców morza).

Warsztaty odbędą się online, a poprowadzi je szef kuchni Piotr Bruś-Klepacki. Zasiądź przed YouTubem Centrum Kultury Koreańskiej w poniedziałek 19 października o godz. 19.00. Wspólnie z prowadzącym ugotuj chapaguri, a wcześniej przygotuj odpowiednie składniki (pełna lista na stronie wydarzenia).

Warsztat kulinarny chapaguri online to wydarzenie, które jest częścią Koreańskiej Jesieni w Warszawie. Tegoroczna edycja festiwalu kultury koreańskiej organizowanego przez Centrum Kultury Koreańskiej trwa cały październik i obfituje w wydarzenia zarówno stacjonarne jak i online.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *