Wspieram Gastro – nowa platforma do zamawiania jedzenia

Marta Michalska 13 kwietnia 2020

Do odwołania dla gości restauracje są zamknięte, a jedyna działalność jaka jest możliwa to zamówienia na wynos (z odbiorem osobistym) i w dostawie. W ostatnich tygodniach w branży sporo mówiło się o prowizjach, z jakimi restauratorzy muszą się liczyć, nawiązując współpracę z pośrednikami, świadczącymi usługi dostaw jedzenia. W odpowiedzi na to powstała nowa platforma do zamawiania jedzenia w Warszawie – www.wspieramgastro.warszawa.pl.

Poprzez platformę można zamawiać jedzenie z dostawą lub z odbiorem osobistym z warszawskich restauracji, które zdecydowały się na dołączenie do platformy. Na ten moment są to: Alewino, Beirut / Kraken, Bibenda, Bistro Charlotte, Cafe Bar Havana, Dziki Ryz, Forty, Jaipur, Kieliszki na Próżnej, Komu Komu, Kosmos, Kubek w Kubek Bistro, Mr. OH, Pełną Parą PoWiśle, Przegryź, Raj w Niebie, Śniadaniownia, Wozownia Bar, Sushi Maestro, Tel Aviv Urban Food, The Cool Cat TR i Youmiko Vegan Sushi. I z dnia na dzień dołącza się coraz więcej restauracji.

Dochód z zamawianych potraw w całości zasila konto restauracji. Koszty, jakie ponoszą restauratorzy, to miesięczny abonament w zależności od liczby zamówień. Dodatkowo, gdy liczba lokali na portalu Wspieram Gastro przekroczy 50, będzie obowiązywał niższy cennik za abonament. Więcej informacji oraz cennik można znaleźć na stronie inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *