5 prezentów pod choinkę dla foodie

Foodie R 19 grudnia 2017

Jeśli szukacie jeszcze prezentów pod choinkę,  a osoba, którą pragniecie obdarować jest miłośnikiem kulinariów i wszystkiego co związane z jedzeniem to podpowiadamy pomysły na prezenty, z których powinien ucieszyć się foodie.

1.Skarpetki z motywami jedzenia firmy Kabak – kolorowe skarpetki z różnymi motywami związanymi z jedzeniem i nie tylko. Możecie wybrać skarpetki ze stekami, pizzą, awokado, warzywami, donatami, krewetkami. Skarpetki dostępne są w wersji dorosłej, a także dziecięcej.

Cena: 15 zł / para dla dzieci; 25 zł /para dla dorosłych,

Gdzie kupić: strona internetowa Kabak

2. Kalendarz na 2018 rok – Roślinne Porady – kalendarz ogrodnika, z którego dowiemy się co akurat zbierać, smakować czy z czego korzystać. Historie i przepisy dotyczące 20 różnych warzyw.

Cena: 45 zł

Gdzie kupić: strona internetowa i sklepy stacjonarne

3. Przewodnik GoOut 2018. To przewodnik (książka) i aplikacja na smartfona zawierająca 300 voucherów na dania główne w cenie 1 zł (za tańsze z dwóch zamówionych) do 100 warszawskich restauracji. W ramach specjalnej oferty od Warsaw Foodie dostawa DHL-em gratis. W cenie przewodnika jest również kupon na MyTaxi o wartości 30 zł.
Cena: 199 zł – dla zamówień pochodzących z linków na Warsaw Foodie dostawa kurierska  gratis.
Gdzie kupić: strona wydawcy

4. Gra Kukbuk – Gorące Talerze – prezent dla mniejszych (od 8 lat) i większych foodie, gra dla 2-6 osób, podczas której poznacie sekrety prowadzenia lokalu gastronomicznego od kuchni. Wygrywa ten, kto nakarmi najwięcej gości, ale tylko współpraca sprawi, że restauracja osiągnie sukces.

Cena: 110 zł

Gdzie kupić: strona Kukbuk

5. Przepisownik – metalowa puszka na przepisy.W środku są 24 zdobione karty, z miejscem na wpisanie własnych pomysłów na dania, oraz 12 kart-separatorów. Ilustracje autorstwa Anny Bond ze studia Rifle Paper Co. Do wyboru są 3 różne motywy graficzne puszki.

Cena: 169 zł

Gdzie kupić: strona internetowa (odbiór osobisty w Warszawie przy Hożej)