Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Zbigniew Glinka 2 grudnia 2018

Szukacie fajnego prezentu dla miłośnika warszawskiej gastronomii, który często stołuje się poza domem? Sprawdźcie przewodnik rabatownik GoOut 2019 z opisami 100 warszawskich restauracji oraz aplikacją mobilną. Z przewodnika będą zadowoleni także ekspaci mieszkający w Polsce – wszystkie opisy w książce są po polsku i po angielsku.

Razem z Przewodnikiem GoOut są oferowane kupony rabatowe i jest to aż 300 voucherów dostępnych w aplikacji mobilnej aktywowanej kodem z książki. Posiadacz przewodnika może w 2019 r. w każdej z wymienionych w nim restauracji wykorzystać 3 vouchery na dowolne dania główne w cenie 1 zł. W skrócie działa to tak, że jeśli wybierzecie się do jednego z polecanych tam lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, to zapłacicie za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko złotówkę.

Kliknij, żeby przejść na stronę wydawcy przewodnika – jeśli wejdziesz z tego linku otrzymasz darmową dostawę kurierską od Warsaw Foodie.

Od dwóch lat vouchery nie są już drukowane, ale udostępniane przez aplikację mobilną na systemy Android i iOS aktywowaną unikatowym kodem z książki. A o tym, że chcecie skorzystać z kuponu wystarczy powiedzieć dopiero jak będziecie prosić o rachunek, nie trzeba wspominać o tym przy rezerwacji stolika albo w trakcie składania zamówienia.

Jeśli złożycie zamówienie z linka klikniętego na Warsaw Foodie, to przewodnik zostanie do Was przesłany kurierem DHL za darmo (normalnie dostawa kosztuje 10 zł).

Po zakupie przewodnika i aktywacji aplikacji otrzymacie dodatkowo mailem od wydawcy 2 kody na przejazdy o wartości 15 zł każdy do wykorzystania w aplikacji MyTaxi.

Reasumując:

  • Przewodnik na 2019 r. i aplikacja z 300 voucherami do 100 restauracji – cena 199 zł + dostawa 10 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa DHL
  • Bonus – 2 przejazdy z MyTaxi za łączną kwotę 30 zł – w cenie przewodnika

ZAMÓW TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ  !!!

W jakich restauracjach możemy wykorzystać kupony? Wybór jest naprawdę spory – między innymi są to: White One, Ed Red, Benihana, Ruza Roza, Focaccia, Zorza, Der Elefant, Moonsfera, Dos Tacos, ArtBistro Stalowa52, Biała Zjedz i Wypij, Dom, Halka, l’Arc, Maghreb, Mesa Portuguesa, Powidoki, Superiore, Waniliowa …

… i ponad 80 innych restauracji.

Z całą listą możecie zapoznać się na stronie, z której możecie złożyć zamówienie na książkę.

Uwaga! Po kliknięciu w link zwróćcie uwagę czy przy cenie dostawy widnieje kwota 0 zł.

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z wydawcą przewodnika Go Out 2019.

 

 

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *