eatPoint.pl – nowa platforma do rezerwacji i wyszukiwarka restauracji

Marta Glinka 28 lipca 2019

eatPoint.pl to nowa platforma rezerwacji stolików w restauracjach połączona z bazą lokali oraz ich umiejscowieniem na mapie miasta. Od niedawna swoim zasięgiem pokrywa Warszawę, Lublin i Szczecin, a wkrótce mają dołączyć kolejne miasta. Za jej pomocą możemy zarezerwować stolik o dowolnej porze, niezależnie od godzin otwarcia restauracji.

Na eatPoint.pl nie tylko zarezerwujemy stolik, ale możemy wyszukać restaurację według wybranych kryteriów (takich jak m.in. kuchnia czy lokalizacja), a także zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat danego lokalu, przeczytać menu, opinie innych gości czy obejrzeć zdjęcia dań i lokalu. Platforma przypomni nam o dokonanej rezerwacji za pomocą smsa lub emaila, a po wizycie w restauracji będziemy mogli ocenić serwowane dania czy obsługę.

W Warszawie poprzez eatPoint zarezerwujemy stolik m.in. w takich lokalach jak: El Caribe, La Brasserie Moderne, Witaly, Art Sushi, Ciao Napoli, IO Raviolo, Ontano Bistro, Zdrowa Krowa, Indyjskie Smaki, Ręczna Robota czy Fat Finch…

Zarezerwuj stolik za pośrednictwem eatPoint.pl. Jeśli jesteś restauratorem dodaj swoją restaurację do bazy eatPoint.pl.

Partnerem artykułu jest eatPoint.pl. Źródło zdjęć: eatPoint.pl