Odkrywaj menu degustacyjne w atrakcyjnych cenach

Marta Glinka 2 lipca 2019

Menu degustacyjne to dobry sposób na odkrywanie nowych restauracji i nowych smaków. Korzystając z serwisu Fine Diners możemy od niedawna zamówić, przygotowane specjalnie dla jego klientów, kilkudaniowe zestawy degustacyjne w wyselekcjonowanych restauracjach w cenie 129 lub 169 zł. Co ciekawe menu degustacyjne jest dostępne także w tych miejscach, w których na co dzień nie ma takiej oferty.

Zanim zdecydujemy się na konkretną restaurację i propozycję menu degustacyjnego liczącego od pięciu nawet do ośmiu dań, możemy zapoznać się ze zdjęciami i opisami potraw. Menu degustacyjne oferowane przez Fine Diners nie są ofertą tymczasową, są dostępne dla gości przez cały rok. Zmianom ulegają tylko poszczególne dania dopasowując się do pory roku i sezonowości produktów.

Fine Diners to także miejsce gdzie kupimy vouchery do restauracji, które możemy podarować z okazji ślubu, rocznicy, czy urodzin. Taki voucher możemy sami wydrukować albo zamówić w formie eleganckiego, papierowego zaproszenia.

W Warszawie z oferty Fine Diners możemy skorzystać m.in. w takich restauracjach jak: Casa Pablo, Signature, La Rotisserie, Brasserie Moderne, Winosfera, Why Thai, Focaccia, San Lorenzo, Merliniego.

W serwisie Fine Diners znajdziemy także restauracje z Krakowa, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania i Wrocławia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Fine Diners.

Partnerem artykułu jest serwis Fine Diners. Źródło zdjęć: Fine Diners. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *