Food Delivery Cloud – nowa usługa dla restauracji

Marta Glinka 2 września 2019

Platforma Food Delivery Cloud to nowa usługa umożliwiająca restauracjom dostawę posiłków do klientów bez ponoszenia wysokich kosztów zaplecza logistycznego i technologicznego. Zamiast zatrudniać własnych kurierów, samemu obsługiwać i realizować zamówienia, zajmować się ich rozliczaniem można skorzystać z zewnętrznego partnera, który zapewni kompleksową obsługę i przejmie wszystkie te zadania.

Food Delivery Cloud jest częścią LUNCH24.com – dysponującego własną flotą nowych, niskoemisyjnych samochodów, wyposażonych w specjalne reklamowe ekrany displayowe umożliwiające wyświetlanie spotów i zdjęć restauracji. To także kadra przeszkolonych kurierów i szybkie dostawy – średni czas dostawy wynosi 20 minut. Nowe rozwiązanie zapewnia restauracji monitorowanie kurierów w czasie rzeczywistym, wysyła powiadomienia do klientów o statusie zamówienia, czasie dostawy oraz aktualnej lokalizacji zamówienia. Pozwala także restauratorom na wgląd w historię zamówień.

W tej chwili Food Delivery Cloud obsługuje już 85 restauracji, wykonuje ponad 250 dostaw dziennie, zatrudnia 30 osób i dysponuje flotą 20 samochodów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i przetestować usługę, skontaktuj się z LUNCH24.com pod numerem telefonu: 509-149-980

Partnerem artykułu jest właściciel platformy Food Delivery Cloud. Zródło zdjęć: materiały LUNCH24.com