Central Grill Madera już otwarty

Marta Glinka 3 stycznia 2013

Restauracja Central Grill Madera otworzyła się pod koniec minionego roku w Alejach Jerozolimskich. Zjemy tu dania portugalskie, brazylijskie i z Madery. Szefowie kuchni i właściciele pochodzą z Madery i Brazylii, a w kuchni słychać język portugalski. Zjemy tu przede wszystkim dania mięsne, a grillowane wcześniej mięso serwowane jest przy stoliku prosto z długich, efektownych szpad. Poza mięsem w karcie są ryby i owoce morza. Restauracja ma także specjalne menu lunchowe.

Central Grill Madera

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: Al.Jerozolimskie 101 , Warszawa

Telefon: 22 370 25 52

Strona internetowa: brak

Rodzaj kuchni: portugalska, brazylijska

Średnie ceny: 35-80 zł

Menu specjalne: zestaw lunchowy 26,50

Klimat / Atmosfera: na luzie

Dzielnica: Śródmieście

 

RECENZJE BLOGERÓW (1)

Restaurantica.pl (grudzień 2012) by Foodie R


Pokaż Warsaw Foodie na większej mapie

Jedna odpowiedź do “Central Grill Madera już otwarty”

  1. michał napisał(a):

    Byłem w tej restauracji i nie jestem specjalnie zadowolony. Na kolację poszedłem z kuponem promocyjnym „groupon”. kolacja składała się z trzech dań i kieliszka wina. na przystawkę wziąłem zupę rybną i białe grillowane kiełbaski. Jeśli chodzi o zupę to była bardzo smaczna natomiast jej porcja była mikroskopijna, kiełbaski natomiast nie miały w sobie nic godnego uwagi (były podane bez jakiegokolwiek dodatku np. świeżej bułki/chleba). Na danie główne wybrałem stek z pieprzem, z frytkami i surówką oraz Ryby i owoce morze z rożna z dodatkami. I tu nastąpiło ogromne rozczarowanie. Jeśli chodzi o samo mięso nie było ono złe, ale nic poza tym (o wiele lepsze steki w podobnej cenie można zjeść w AIOLI-49PLN, lub w Żurawinie-20 PLN w ofercie lunchowej we wtorki). Kompletnym zaskoczeniem były mrożone frytki z paczki. Coś, co nie powinno zdarzyć się w RESTAURACJI!!! Wspomniana sałata, czyli warzywa saute z Supermarketu, były kropką nad i. Ryby i owoce morza z rożna były w rzeczywistości szaszłykiem na którym był kawałek wysuszonego tuńczyka, łososia i nie rozpoznanej przeze mnie innej ryby prawdopodobnie dorady, na talerzu znalazły się też 2 małe krewetki (w odróżnieniu od wspomnianych ryb całkiem dobre). wizytę w Central Grill Madera kończyłem próbując dwóch deserów Deseru Central i Puddingu Czekoladowego. Były to smaczne, aczkolwiek przeciętne i niczym nie wyróżniające się „słodkości”. Podsumowując cały wieczór tam spędzony mogę powiedzieć o bardzo miłej obsłudze, zupełnie nijakim wystroju i przeciętnym jedzeniu. Nie twierdze, że dodatkiem do dania głównego nie mogą być same warzywa (bez oliwy czy przypraw), mogą ale muszą być świetnej jakości. Właściciele mają 1,8 km do hali mirowskiej gdzie znajdą świeże warzywa, nie muszą chyba kupować ich w tesco! Kolejną rzeczą są mrożone frytki, chyba należy pozostawić to bez komentarza. Ziemniaki przywieziono z Ameryki Płd. więc brazylijska restauracja powinna je szczególnie traktować. Wysuszona ryba jest nie do przyjęcia. W warszawie można dostać świeżą rybę i owoce morza, a kucharze z południa powinni przygotować idealne danie z zamkniętymi oczami. Niestety nie mogłem spróbować flagowego Rodizio (ograniczenie w kuponie), ale po tej wizycie raczej już nie spróbuje
    Nie wiem czy powodem moich zastrzeżeń jest to, że byłem klientem z „grouponem”, ale jeśli tak to tym bardziej czuje się zawiedziony. Nie polecę tej knajpy niestety nikomu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *