Apronessa – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Foodie Z 13 grudnia 2015

Święta są już praktycznie za pasem. Do naszego zestawu propozycji prezentowych dla foodies postanowiliśmy dołożyć jeszcze jedną, pozwalającą wyglądać modnie w kuchni… u siebie w domu. Czy wiecie co to jest Apronessa? Jest to połączenie fartuszka kuchennego i sukienki (takie 2 w 1) stworzone przez polską firmę MAVIA. Obecnie w jej sklepie internetowym jest 20 modeli sukienkowych oraz 11 przypominających spódnice. Są to ręcznie szyte Apronessy w soczystych kolorach z wysokojakościowej amerykańskiej czystej bawełny. Przykłady takich strojów możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Ambasadorką tej marki jest dziennikarka telewizyjna Ola Kutz. W sklepie dostępne są również fartuchy męskie oraz fartuszki dziecięce.

Specjalnie dla czytelników Warsaw Foodie mamy świąteczny rabat –15% na cały asortyment sklepu. Podczas składania zamówienia wystarczy w koszyku w miejscu na kupon wpisać: WARSAWFOODIE i kliknąć „OK”. Oferta jest ważna do 20.12.2015 do godz. 15.00. Mamy zobowiązanie firmy, że najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia – pomimo gorącego okresu przedświątecznego – zakupione produkty będą już jechać do Was w przesyłce kurierskiej.

Źródło: materiały firmy Mavia

Źródło: materiały firmy Mavia

GDZIE KUPIĆ: Sklep Internetowy Mavia.pl

PROMOCJA: 15% rabatu przy złożeniu zamówienia do 20 grudnia 2015 do godz. 15.00, kupon rabatowy: WARSAWFOODIE

CENY: Apronessy dla kobiet (uwzględniając aktualne promocje): 160 – 300 zł, fartuchy dla dziewczynek: 100 – 150 zł, fartuchy męskie: 249 zł

 

 

Tekst powstał we współpracy z firmą Mavia