GoOut 3

Przewodnik GoOut 2017 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Zbigniew Glinka 1 grudnia 2016

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2017 r. Z ofertą przewodnika na 2019 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Jako pomysł na prezent dla fanów jedzenia poza domem proponujemy Wam przewodnik rabatownik GoOut 2017, w którym znajdziecie opisy i zdjęcia 100 warszawskich restauracji (w wersji polskiej i angielskiej).

Przewodnik GoOut to nie tylko opisy restauracji, ale również (a może przede wszystkim) kupony rabatowe. Razem z przewodnikiem otrzymujecie możliwość wykorzystania 3 voucherów na dowolne dania główne za 1 zł do każdej z wymienionych w nim restauracji. Każdy kto kupi przewodnik i wybierze się do jednego z polecanych w nim lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, zapłaci za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać przez cały przyszły rok.

Kliknij, żeby przejść na stronę wydawcy przewodnika – jeśli wejdziesz z tego linku otrzymasz darmową dostawę od Warsaw Foodie.

GoOut 3

Mamy dużą zmianę w porównaniu do poprzednich edycji przewodnika. Otóż wydawca zrezygnował z papierowej wersji voucherów i plastikowej karty na rzecz aplikacji na smartfona (Android i iOS) z wirtualnymi kuponami… Teraz wystarczy, że będziemy mieli ze sobą telefon, w którym aktywujemy aplikację unikatowym kodem z książki. O tym, że chcemy skorzystać z GoOut nie musimy mówić przy rezerwacji albo w trakcie składania zamówienia, powinniśmy to zgłosić obsłudze dopiero w momencie proszenia o rachunek.

Jeśli złożycie zamówienie z linka klikniętego na Warsaw Foodie, to przewodnik zostanie do Was przesłany kurierem DHL za darmo (normalnie dostawa kosztuje 10 zł).

Po zakupie przewodnika i aktywacji aplikacji otrzymacie dodatkowo mailem od wydawcy kod na 2 przejazdy po 25 zł do wykorzystania w aplikacji My Taxi (czyli maksymalnie 50 zł).

Reasumując:

  • przewodnik i aplikacja z 300 voucherami do 100 restauracji – cena 199 zł + dostawa 10 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa DHL 
  • 2 przejazdy z MyTaxi za łączną kwotę 50 zł – w cenie przewodnika

ZAMÓW TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ  !!!

Do jakich restauracji dostaniemy rabaty?

Między innymi są to: Aioli, Bazar KochaBistro la Cocotte, Bohemia, DaCurio, Delikatesy EsencjaDer ElefantDom, Dos TacosEl CaribeFocaccia, Halka, Kuchnia OtwartaL’Arc VarsovieLa IbéricaLOCALE Centrum, Momu, Secado, SI Ristorante, STIXX, The Alchemist Gastropub,  Varso VieWhy Thai, YeYe, Zorza

… i kilkadziesiąt innych restauracji. Z całą listą możecie zapoznać się na stronie na której również możecie złożyć zamówienie.

Uwaga! Po kliknięciu w link zwróćcie uwagę czy przy cenie dostawy widnieje kwota 0 zł.

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z wydawcą przewodnika Go Out 2017.