Przewodnik GoOut 2017 jako prezent na Walentynki

Zbigniew Glinka 7 lutego 2017

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2017 r. Z ofertą przewodnika na 2019 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Walentynki już coraz bliżej… Jeśli Wasza druga połowa lubi jeść w warszawskich restauracjach i chcielibyście obdarować ją prezentem w dniu Świętego Walentego to mamy dla Was specjalną ofertę – dostępną tylko we wtorek 7 lutego i tylko po kliknięciu w link na tej stronie. Wspólnie z wydawcą przewodnika GoOut 2017 ustaliliśmy, że jego cena dla naszych czytelników zostanie wtedy obniżona o 10% a wydawca obiecuje dostarczyć książkę kurierem najpóźniej w ciągu dwóch dni, tak abyście zdążyli ją jeszcze ładnie zapakować przed Świętem Zakochanych. Żeby skorzystać z darmowej dostawy kurierskiej oraz otrzymać rabat w wysokości 10% należy kliknąć w poniższy link w dniu 7 lutego do północy.

LINK DO ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA 7 LUTEGO !!!

przewodnik-goout-2017-walentynki

Źródło zdjęć: materiały otrzymane od wydawcy przewodnika GoOut 2017

Przewodnik GoOut to nie tylko opisy, ale również kupony rabatowe do prawie 100 warszawskich restauracji. Razem z książką dostajecie możliwość wykorzystania 3 voucherów na dowolne dania główne za 1 zł do każdej z opisanych restauracji. Każdy kto kupi przewodnik i wybierze się do jednego z polecanych w nim lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, zapłaci za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać do końca 2017 r.

W porównaniu do ubiegłorocznej edycji wydawca zrezygnował z papierowych voucherów na rzecz wirtualnych kuponów w aplikacji na smartfona (Android i iOS). O tym, że chcemy skorzystać z GoOut nie musimy mówić przy rezerwacji albo w trakcie składania zamówienia, powinniśmy to zgłosić obsłudze dopiero w momencie proszenia o rachunek.

Po aktywacji aplikacji na smartfonie otrzymacie od wydawcy mailem kod na 2 przejazdy po 25 zł do wykorzystania w aplikacji My Taxi.

Reasumując:

  • Przewodnik i aplikacja z 300 voucherami do 100 restauracji – normalna cena: 199 zł + dostawa 10 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa DHL
  • Specjalna cena w dniu 7 lutego – 179 zł po kliknięciu w link na tej stronie 
  • 2 przejazdy z MyTaxi za łączną kwotę 50 zł – w cenie przewodnika
ZAMÓW 7 LUTEGO Z DARMOWĄ DOSTAWĄ KURIEREM !!!

W jakich restauracjach możemy skorzystać z rabatów?

Między innymi są to: Aioli, Artyści od kuchniBazar KochaBistro la Cocotte, Bohemia, DaCurio, Delikatesy EsencjaDer ElefantDom, Dos TacosEl CaribeFocaccia, Halka, Kuchnia OtwartaL’Arc VarsovieLa IbéricaLOCALE Centrum, Momu, Secado, SI Ristorante, STIXX, The Alchemist Gastropub,  Varso VieWhy Thai, YeYe, Zorza

… i 73 inne restauracje. Z całą listą możecie zapoznać się na stronie na której również możecie złożyć zamówienie.

Uwaga! Po kliknięciu w link zwróćcie uwagę czy przy cenie dostawy widnieje kwota 0 zł oraz czy suma do zapłaty uwzględnia rabat.

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z wydawcą przewodnika GoOut 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *