Przewodnik GoOut 2017 – 30 zł taniej z okazji Dnia Kobiet

Zbigniew Glinka 5 marca 2017

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2017 r. Z ofertą przewodnika na 2019 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet mamy dla Was specjalną ofertę – dostępną tylko do poniedziałku 6 marca do północy. Razem z wydawcą przewodnika GoOut 2017 obniżyliśmy właśnie cenę zamówień dla czytelników Warsaw Foodie o 30 zł, czyli jeśli chcecie zamówić jedną książkę – zapłacicie 169 zł zamiast standardowej ceny 199 zł. Dostawa kurierem dla czytelników Warsaw Foodie jest darmowa, a wydawca deklaruje, że jeśli książka zostanie zamówiona do godz. 15:00 w poniedziałek, to kurier dostarczy ją najpóźniej we wtorek 7 marca.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Wystarczy kliknąć w poniższy link (przy dostawie pojawi się wtedy kwota 0 zł) i w polu kod rabatowy wpisać: WarsawFoodie (kwota do zapłaty widoczna na formularzu ulegnie wtedy obniżeniu o 30 zł)

LINK DO ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA
Z CENĄ OBNIŻONĄ O 30 ZŁ !!!

Dlaczego warto rozważyć taki zakup? Razem z książką dostajecie możliwość wykorzystania 3 voucherów na dowolne dania główne za 1 zł do każdej z opisanych tam 100 restauracji. Każdy kto kupi przewodnik i wybierze się do jednego z polecanych w nim lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, zapłaci za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać do końca 2017 r.

GoOut_2017_Dzien_Kobiet_2017

Źródło zdjęć: materiały otrzymane od wydawcy przewodnika GoOut 2017

Reasumując:

  • Przewodnik i aplikacja z 300 voucherami do 100 restauracji – normalna cena: 199 zł + dostawa 10 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa DHL
  • Specjalna cena do 6 marca do północy – 30 zł taniej po wpisaniu kodu WarsawFoodie 
  • 2 przejazdy z MyTaxi za łączną kwotę 50 zł – w cenie przewodnika

 

Ze szczegółami oferty, oraz listą restauracji obecnych w programie możecie zapoznać się na stronie GoOut, na której można złożyć zamówienie wpisując kod rabatowy. Pamiętajcie, żeby przed ostatecznym złożeniem zamówienia sprawdzić czy cena dostawy jest równa 0 a całkowita suma do zapłaty została obniżona o 30 zł.

 

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z wydawcą przewodnika GoOut 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *