Przewodnik GoOut 2018 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Zbigniew Glinka 4 grudnia 2017

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2018 r. Z ofertą przewodnika na 2019 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Szukacie prezentu dla warszawskiego foodie, fana jedzenia poza domem? My podsuwamy Wam jako pomysł na prezent przewodnik rabatownik GoOut 2018, z opisami i zdjęciami 100 warszawskich restauracji. Prezent zostanie mile przyjęty również przez obcokrajowców mieszkających w stolicy, bo książka jest dwujęzyczna (również w wersji angielskiej).

Przewodnik GoOut to nie tylko opisy restauracji, ale także kupony rabatowe, w sumie 300 voucherów dostępnych w aplikacji mobilnej. Kupując książkę otrzymujecie możliwość wykorzystania 3 voucherów na dowolne dania główne za 1 zł do każdej z wymienionych w nim restauracji. W skrócie działa to tak, że jeśli wybierzecie się do jednego z polecanych tam lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, to zapłacicie za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać przez cały rok 2018.

Kliknij, żeby przejść na stronę wydawcy przewodnika – jeśli wejdziesz z tego linku otrzymasz darmową dostawę od Warsaw Foodie.

Zapomnijcie o papierowych kuponach, one są już passé… Wirtualne vouchery będą zawsze z Wami – a właściwie z Waszym telefonem – w aplikacji mobilnej (Android i iOS), którą aktywujecie unikatowym kodem z książki. A o tym, że chcecie skorzystać z kuponu nie musicie mówić przy rezerwacji stolika albo w trakcie składania zamówienia. Wystarczy, że powiecie o tym obsłudze dopiero jak będziecie prosić o rachunek.

Jeśli złożycie zamówienie z linka klikniętego na Warsaw Foodie, to przewodnik zostanie do Was przesłany kurierem DHL za darmo (normalnie dostawa kosztuje 10 zł).

Po zakupie przewodnika i aktywacji aplikacji otrzymacie dodatkowo mailem od wydawcy kod na przejazd o wartości 30 zł do wykorzystania w aplikacji MyTaxi.

Reasumując:

  • Przewodnik i aplikacja z 300 voucherami do 100 restauracji – cena 199 zł + dostawa 10 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa DHL
  • Bonus – przejazd z MyTaxi za kwotę 30 zł – w cenie przewodnika

ZAMÓW TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ  !!!

 

W jakich restauracjach możemy wykorzystać kupony? Wybór jest naprawdę spory – między innymi są to:  Aioli Cantine Bar Café Deli, Banjaluka, Ceviche Bar, DaCurio, Ed Red, El Caribe, Leonardo Verde, Meat Warsaw, Mojo Picon, Pogromcy Meatów, Ristorante Repubblica Italiana, Ruža Roza, Słony, The Alchemist Gastropub, UL, Warszawa Powiśle, Znajomi Znajomych, Zorza

… i ponad 80 innych restauracji.

Z całą listą możecie zapoznać się na stronie, z której możecie złożyć zamówienie na książkę.

Uwaga! Po kliknięciu w link zwróćcie uwagę czy przy cenie dostawy widnieje kwota 0 zł.

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z wydawcą przewodnika Go Out 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *