Promocja na Walentynki – Warsaw Foodie & GoOut 2018

Zbigniew Glinka 10 lutego 2018

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2018 r. Z ofertą przewodnika na 2019 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Jeśli jeszcze nie macie prezentu na Walentynki dla Waszej drugiej połówki to mamy dla Was specjalną ofertę – dostępną tylko do niedzieli 11 lutego do północy. Razem z wydawcą przewodnika GoOut 2018 mamy w ten weekend obniżoną cenę dla czytelników Warsaw Foodie o 20 zł , czyli jedna książka kosztować będzie tylko 179 zł. Dostawa kurierem dla zamówień z linków na Warsaw Foodie jest darmowa (normalnie kosztuje 10 zł) , a wydawca deklaruje, że jeśli książka zostanie zamówiona w ten weekend to kurier powinien dostarczyć ją we wtorek 13 lutego, więc zdążycie ją jeszcze ładnie zapakować!

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Wystarczy kliknąć w poniższy link. Na stronie do zamawiania przewodnika przy koszcie dostawy pojawi się wtedy kwota 0 zł a w polu kod rabatowy pokaże się napis WarsawFoodie18. Kwota do zapłaty widoczna na formularzu ulegnie wtedy obniżeniu o 20 zł.

LINK DO ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA
Z CENĄ OBNIŻONĄ O 20 ZŁ !!!

Dlaczego warto rozważyć taki zakup? Przewodnik GoOut to nie tylko opisy, ale również aplikacja mobilna z kuponami rabatowymi do prawie 100 warszawskich restauracji! Do każdej z opisanych tam restauracji są 3 vouchery na dowolne dania główne za 1 zł. Każdy kto kupi przewodnik i wybierze się do jednego z polecanych w nim lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, zapłaci za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać do końca 2018 r.

 

Reasumując:

  • Przewodnik i aplikacja mobilna z 300 voucherami do 100 restauracji – normalna cena: 199 zł + dostawa 10 zł = 209 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa DHL
  • Promocyjna cena do 11 lutego do północy – 179 zł
  • Przejazd z MyTaxi za kwotę 30 zł – w cenie przewodnika
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NAJPÓŹNIEJ DO PÓŁNOCY 11 LUTEGO!

 

Ze szczegółami oferty, oraz listą restauracji obecnych w programie możecie zapoznać się na stronie GoOut, na której również można złożyć zamówienie zamówienie. Pamiętajcie, żeby przed ostatecznym zatwierdzeniem zamówienia sprawdzić czy cena dostawy jest równa 0 a całkowita suma do zapłaty została obniżona o 20 zł za jedną książkę.

W jakich restauracjach można wykorzystać kupony? Wybór jest naprawdę spory – między innymi są to:  Aioli Cantine Bar Café Deli, Banjaluka, Ceviche Bar, DaCurio, Ed Red, El Caribe, Leonardo Verde, Meat Warsaw, Mojo Picon, Pogromcy Meatów, Ristorante Repubblica Italiana, Ruža Roza, Słony, The Alchemist Gastropub, UL, Warszawa Powiśle, Znajomi Znajomych, Zorza

… i ponad 80 innych restauracji.

Źródło grafiki: materiały przesłane przez wydawcę przewodnika GoOut 2018

 

 

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z wydawcą przewodnika GoOut 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *