Przewodnik GoOut 2016 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Zbigniew Glinka 26 listopada 2015

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2016 r. Z ofertą przewodnika na 2019 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2019 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Powoli zbliżają się Święta i czas wręczania prezentów. W ramach przeglądu różnych ciekawych opcji prezentowych dla miłośników jedzenia poza domem chcemy zwrócić Waszą uwagę na przewodnik GoOut opisujący warszawskie restauracje.

GoOut to przewodnik z kuponami rabatowymi do 100 warszawskich restauracji. Znajdują się w nim zdjęcia i opisy restauracji po polsku i po angielsku, a także po 3 vouchery na dowolne dania główne za 1 zł do każdej z opisanych restauracji. Każdy kto kupi przewodnik i wybierze się do jednego z polecanych w nim lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, zapłaci za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać przez cały przyszły rok.

Kliknij, żeby przejść na stronę wydawcy przewodnika – jeśli wejdziesz z tego linku otrzymasz darmową dostawę od Warsaw Foodie.

 

go-out_przewodnik_i_karta

Mieliśmy okazję przetestować przewodnik na 2015 r. w kilku restauracjach i potwierdzamy, że to działa 🙂 . Przewodnika nie trzeba zabierać ze sobą – wystarczy mieć w portfelu plastikową kartę GoOut oraz wziąć vouchery do wybranej restauracji. O tym, że chcemy skorzystać z promocji nie musimy mówić w trakcie składania zamówienia, ale trzeba o tym powiedzieć obsłudze przed poproszeniem o rachunek.

Jeśli złożycie zamówienie z linka klikniętego na Warsaw Foodie, to przewodnik zostanie do Was przesłany kurierem za darmo (normalnie dostawa kosztuje 10 zł).

…i jeszcze jak mawiał klasyk „There is one more thing”: z każdym przewodnikiem otrzymujecie kod na 3 darmowe przejazdy po 30 zł do wykorzystania w aplikacji My Taxi (czyli maksymalnie 90 zł).

Reasumując:

  • przewodnik zawierający 300 voucherów do 100 restauracji – normalna cena 199 zł + przesyłka 10 zł
  • Specjalna oferta z Warsaw Foodie – darmowa dostawa 
  • 3 przejazdy z MyTaxi za łączną kwotę 90 zł – w cenie przewodnika

ZAMÓW TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ  !!!

Do jakich restauracji dostaniemy rabaty?

Między innymi są to: AioliBazar KochaBistro la CocotteDer ElefantDomEl CaribeFocacciaKuchnia FunkcjonalnaL’Arc VarsovieLa Ibérica, Le Bistro Rozbratl’olivoSUENO Tapas Bar, Solec 44, Varso VieWhy Thai …

… i 84 inne restauracje. Z całą listą możecie zapoznać się na stronie na której również możecie złożyć zamówienie.

Uwaga! Po kliknięciu w link zwróćcie uwagę czy przy cenie dostawy widnieje kwota 0 zł i pojawia się napis „bezpłatna dostawa od WARSAW FOODIE”.

 

Tekst powstał we współpracy z wydawcą przewodnika Go Out 2016.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *