Odkryj nowe restauracje za pół ceny z Finebite

Marta Glinka 14 maja 2019

Coraz więcej Polaków wychodzi do restauracji, a nowe koncepty gastronomiczne pojawiają się jak grzyby po deszczu. Chętnie poznajemy nowe miejsca i poszukujemy nowych doświadczeń smakowych. Teraz odkrywanie nowych smaków wcale nie musi być dużym obciążeniem dla portfela.

Dzięki aplikacji Finebite poza godzinami szczytu zjemy w restauracjach za 50% ceny. Zniżka obowiązuje na całe menu restauracji z wyłączeniem napojów. Aplikacja umożliwia również rezerwacje kolacji z winem,  a także warsztatów i kolacji komentowanych.

W projekcie biorą udział najciekawsze lokale (w tym momencie ponad 300) w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, a wkrótce planowane jest dołączenie kolejnych miast i restauracji. Korzystając z Finebite w Warszawie możemy  poznawać nowe smaki i delektować się kuchnią wielu znanych szefów kuchni w ponad 100 restauracjach takich jak: Winosfera, Signature Restaurant, La Brasserie Moderne, Eden Bistro, Chianti, Zorza, Taverna Patris, Santorini, Schabowy, Reginabar, Raj w NiebieLeonardo Verde.

Finebite służy do rezerwowania stolików w restauracjach, ale jest to także narzędzie marketingowe dla restauratorów, którzy przy pomocy specjalnej ankiety, mogą lepiej poznać swoich gości i nieustannie dopasowywać ofertę do ich potrzeb.

Pobierz aplikację Finebite i zacznij odkrywać restauracje korzystając z atrakcyjnych zniżek!

Partnerem artykułu jest  Finebite. Źródło zdjęć: materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *