Jeśli zapomnieliście zrobić zapasów na Święta i zapragniecie wyjść na miasto coś zjeść albo chcecie zaprosić rodzinę do restauracji bo z gotowaniem jesteście na bakier to poniżej zamieszczamy listę lokali, które w Święta, Sylwestra i Nowy Rok będą otwarte dla klientów.

UWAGA! Ten post dotyczy roku 2014/2015, listę restauracji czynnych w Święta, Sylwestra i Nowy Rok 2015/2016 znajdziecie TU

Restauracje_Czynne_w_Swieta

 

ŚWIĘTA:

24 grudnia

Bałkan Grill

Bistecca Bistro (10:00-14:00)

Bułkę przez Bibułkę (do 14:00)

Być Może (7:00 – 17:00)

Cafe 6/12 (8:00-14:00)

Curry House – Bielany (11:00-16:00)

Der Elefant (11:00-16:00)

Fawory (8:00 – 16:00)

Hoża (do 16:00)

Hummusbar (11:00 – 14:00)

Izumi Sushi Biały Kamień (12:00-15:00)

Kawki na Stawki (7:30 – 15:00)

Kubek w Kubek (8:30-13:00)

La Maison (8:00 – 15:00)

La Tomatina (11:00-15:00)

Leniviec (9:00-14:00)

Le Rendez Vous (10:00-17:00)

Mąka i Woda (12:00 – 15:00)

Me Gusta Cafe Kabaty  (7:00-14:00)

Niezłe ziółko (do 14:00)

Oliva (12:00-16:00)

Organic coffee (7:00 – 15:00)

Relaks (7:30-14:00)

Równonoc (od 21:00)

Sam (8:00-14:00)

Secret Life Cafe (do 14:00)

Tramwaj Warszawski (11:00 – 14:00)

Vege miasto (do 14:00)

Warszawa Wschodnia  (do 14:00)

 

25 grudnia

Bałkan Grill

Bar Warszawa

Bistro Warszawa

Bollywood Lounge

Coctail Bar Max (od 15:00)

Croque Madame (11:00-22:00)

Izumi Sushi Biały Kamień (od 12:00)

La Cantina Bar & Restaurant (od 13:00)

Równonoc (od 19:00)

Różana (od 12:00 do ostatniego gościa)

Yellow Cab (od 20:00)

 

26 grudnia

Aioli

ArtBistro Stalowa 52

Bar Warszawa

Beirut Hummus & Music Bar (od 16:00)

Bel Paese (od 12:00)

Bistecca Bistro (do 19:00)

Bistro Warszawa

Bollywood Lounge

Bombaj Masala Centrum (od 11:00)

Buddha Restaurant  (11:00-23:00)

Być Może (10:00 – 18:00)

Coctail Bar Max (od 15:00)

Croque Madame (11:00-22:00)

Cuda na kiju (od 17:00)

Czarno na Białym (od 12:00)

Der Elefant (12:00-24:00)

Doppio Cuore (od 13:00)

Dos Tacos (od 13:00)

Dwa osiem (od 16:00)

El Caribe (od 12:00)

Falafel Bejrut (15:00-22:00)

Fawory (12:00 – 24:00)

Flaming & Co

Frida (od 11:00)

Himalayamomo (od 13:00)

Gruszki Pietruszki (od 12:00)

Guccio Domagoj

Hoża (13:00 – 23:00)

Igrek (13:00-21:00)

Informal Kitchen (od 14:00)

Izumi Sushi Biały Kamień (od 12:00)

Kafe Zielony Niedźwiedź (12:00 – 22:00)

Kawki na Stawki (11:00 – 21:00)

Kitchen Restaurant (od 14:00)

Klubokawiarnia Towarzyska (od 11:00)

Kraken Rum Bar (od 16:00)

La Cantina Bar & Restaurant (od 11:00)

La Tomatina (11:00-24:00)

Le Bistro Rozbrat (od 12:00)

Leniviec (od 12:00)

Le Rendez Vous (od 14:00)

Makroklimat (od 14:00)

Mały Belgrad (od 13:00)

Meltemi (od 12:00)

Między Bułkami (od 11:00)

Ministerstwo Kawy (od 12:00)

Mito (od 12:00)

Momu.gastrobar (do 16:00)

Na Lato (od 12:00)

Organic coffee (10:00 – 19:00)

Państwo Miasto (12:00-24:00)

Pardon To Tu

Paros

Passe Partout (od 14:00)

Piąta ćwiartka

Piccola Italia

Polonez (od 18:00)

Relaks (10:00-19:00)

Równonoc (od 18:00)

Queen Burger (12:00-3:00 rano)

Słoik (od 14:00)

Sketch (od 12:00)

Socjal (od 16:00)

Spring Roll (14:00-23:00)

Sueno Tapas Bar (od 16:00)

Tapas Gastrobar

Tramwaj Warszawski (11:00 – 22:00)

Trzecia Waza (od 11:00)

Waff’love (12:00-20:00)

Warsaw Tortilla Factory (od 12:00)

Why Thai (od 12:00)

Wilson (11:00-24:00)

Wrzenie Świata (13:00-22:00)

Yellow Cab (od 20:00)

Zielnik Cafe (od 10:00)

Znajomi Znajomych (od 18:00)

 

SYLWESTER:

Aioli (od 10:00)

Autorskie Bistro (12:00-18:00)

Ave Pizza (do 18:00)

Basico (do 18:00)

Belpasso (11:00 – 17:00)

Bombaj Masala Centrum (do 21:00)

Bosko Włosko (do 19:00)

Brooklyn Burgers & Wings (12:00-23:00

Bułkę przez Bibułkę (do 16:00)

Być Może (7:00-15:00)

Casa Italia (12:00-16:00)

Cuda na kiju (od 18:00)

Curry House – Bielany (11:00-20:00)

Ćwierćfunciak (12:00-19:00)

Da Aldo (do 18:00)

Der Elefant (12:00-20:00)

Dwie trzecie (12:00 – 1:00)

Dziurka od klucza (do 19:00)

Fawory (do 18:00)

Flambeeria (od 12:00 do późnych godzin nocnych)

Ganesh Grzybowska (do 19:00)

Ganesh KEN (do 20:00)

Hoża (12:00 – 20:00)

Hummusbar (11:00 – 16:00)

Joli Bord (d0 18:00)

Kawki na Stawki (7:30 – 16:00)

Kitchen Restaurant (12:00-23:00)

Klubokawiarnia Chłodna 25 (0d 16:00 do ostatniego gościa)

Kubek w Kubek (8:30-18:00)

La Chica Sandwicheria

La Tomatina (cała noc do ostatniego gościa)

Le Petit Cafe (d0 16:00)

Makroklimat (do 18:00)

Manekin (10:00-18:00)

Mąka i Woda (12:00 – 20:00)

Me Gusta Cafe Kabaty  (7:00-16:00)

Meltemi (do 17:00)

Mielżyński (9:00-18:00)

Między Słowami (do 19:00)

Momu.gastrobar (do 16:00)

Monsieur Leon (do 19:00)

Mysa (do 15:00)

Na Talerzach (do 18:00)

Oliva 

Organic coffee (8:00 – 17:00)

Ósma Kolonia (do 17:00)

Papalina (do 18:00)

Pook Pasta (do 18:00)

Relaks (7:30-16:00)

Równonoc (od 18:00)

Queen Burger (cała noc do ostatniego gościa)

Sam (8:00-17:00)

Secado (d0 18:00)

Secret Life Cafe (do 17:00)

Sepia (do 15:00)

Słoik (11:00 – 18:00)

Spring Roll (do 17:00)

Sueno Tapas Bar

Superiore (12:00-24:00)

Taste Wilanów (do 16:00)

Tramwaj Warszawski (11:00 – 15:00)

Trattoria Balsamico (11:00 – 15:00)

Trattoria Murano (od 16:00)

Trzecia Waza (do 17:00)

Vege miasto (do 14:00)

Waff’love (8:00-18:00)

Warburger (12:00-17:00)

Why Thai (do 18:00)

Zielnik Cafe (do 16:00)

Żywiciel (do 16:00)

 

 

NOWY ROK:

Aioli (od 10:00)

Aioli inspired by Mini (10:00-24:00)

Antich Cafe (od 12:00)

A Nóż (od 13:00)

Autorskie Bistro (12:00-21:00)

Ave Pizza (od 14:00)

Bałkański Kocioł (od 14:00)

Boathouse (14:00-20:00)

Bombaj Masala Centrum (od 13:00)

Bosko Włosko (od 14:00)

Brooklyn Restaurant & Bar (od 11:00)

Bułkę przez Bibułkę

Być Może (10:00-21:00)

Bydło i Poidło (13:00-22:00)

Cafe 6/12 (od 12:00)

Cafe Bonifacy (od 12:00)

Charlotte (od 10:00)

Chłodna 25 (od 14:00)

Cuda na kiju (od 17:00)

Curry House – Bielany (14:00-22:00)

Ćwierćfunciak (14:00-20:00)

Dawne Smaki (14:00-22:00)

Der Elefant (12:00-24:00)

Dwie trzecie (14:00 – 22:00)

Da Aldo (od 14:00)

Dos Tacos (od 13:00)

Dziurka od klucza (od 15:00)

Hoża (12:00 – 23:00)

El Caribe (od 14:00)

Fawory (do 12:30)

Informal Kitchen (od 14:00)

Izumi Sushi Biały Kamień

Kafe Zielony Niedźwiedź (18:00 – 23:00)

Kitchen Restaurant (14:00-23:00)

Kotłownia (od 13:00)

Krowarzywa

Kubek w Kubek (11:00-19:00)

Kura Domowa (12:00 – 20:00)

Le Cedre

Leniviec

Le Petit Cafe  (11:00-20:00)

La Tomatina (15:00-23:00)

Lif (od 14:00)

Makroklimat (od 14:00)

Mały Belgrad (od 14:00)

Mamma Marietta (od 15:00)

Manekin (13:00-22:00)

Meltemi (od 14:00)

Ministerstwo Kawy (od 12:00)

Mjud (od 11:00)

Moko-tuff

Molo Kids Cafe

Mr Pancake (14:00-21:00)

My’o’tai (od 13:00)

Mysa (od 12:00)

Pausa Włoska (od 12:00)

Pędzący Królik (od 12:00)

Relaks (12:00-19:00)

Repubblica Italiana (od 11:00)

Równonoc (od 20:00)

Queen Burger (15:00-23:00)

Sam (12:00-22:00)

Secado (od 14:00)

Secret Life Cafe (od 13:00)

Słoik (od 14:00)

Słony (od 14:00)

Socjal (od 14:00)

Strefa (od 12:00)

Sueno Tapas Bar (od 16:00)

Superiore (od 13:00)

Szara Eminencja (od 14:00)

Tapas Gastrobar (14:00 – do ostatniego gościa)

Tel Aviv (od 14:00)

Trattoria Murano (od 14:00)

Trattoria Toscana (od 12:00)

Trzecia Waza (od 14:00)

U Chłopaków (od 12:00)

Waff’love (12:00-20:00)

Why Thai (od 14:00)

Wrzenie Świata (od 13:00)

Zwyczajna